Διπλή επιτυχία: 1η θέση για Βάσια Κάμπα και Γιάννη Λουκίσα!!

Μεγάλη επιτυχία για τη Βάσια Κάμπα και τον Γιάννη Λουκίσα η πρώτη θέση που κατέκτησαν στο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών του Ομίλου Πρωταθλητών Θεσσαλονίκης στην έδρα του Ομίλου Αντισφαίρισης Πολυκάστρου!

Η Βάσια Κάμπα επικράτησε στον τελικό της Άννας Κασούμη του «ΓΣ Ελευθερίου Κορδελιού Αργοναύτες» με 6-0, 6-0, δείχνοντας την ανωτερότητα και σταθερότητα της σε όλο το τουρνουά, που δεν έχασε ούτε ένα σετ!
Ο Γιάννης Λουκίσας, επικράτησε σε ένα συγκλονιστικό τελικό του Άγγελου Αυγέρης του «ΑΟΑ Αμπελοκήπων – Μενεμένης», 6-3, 4-6, 7-6. Μάλιστα στο τελευταίο σετ βρέθηκε να χάνει με 5-2 αλλά πέτυχε την απόλυτη ανατροπή αποδεικνύοντας αλύγιστο αγωνιστικό πνεύμα!

Το 2024 συνεχίζεται με μεγάλες επιτυχίες και είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας!