Open 2006

Την τρίτη θέση τελικά κατέκτησε ο Αθλητής του Ο.Α.Γουδιού Γιαννακάκης Ηλίας στο 7ο Πανελλαδικό
κατηγορία αγόρια 16 που διεξήχθει στην Πετρούπολη από τον Ο.Α.Πετρούπολης από τις 15 έως τις 20 Νοεμβρίου χάνοντας από τον Αντώνη Παπαγιαννάκη του Ο.Α.Χανίων στο τρίτο σετ.
Στον τελικό του 6ου Junior Efoa στη κατηγορία αγόρια 16 που διεξήχθη στις εγκαταστάσεις του Ο.Α.Λιτοχωρίου στο Λιτόχωρο από τις 27 έως τις 31/10 έφτασε για πρώτη φορά ο αθλητής του Ο.Α. Γουδιού Ηλίας Γιαννακάκης χάνοντας απρόσμενα στον τελικό από τον Νίκο Κόκκοτα του Ο.Α.Αθηνών.
Την τρίτη Θέση στο 5ο Open Junior Efoa κατηγορία αγόρια 16 που έγινε στις εγκαταστάσεις του Ο.Α.Ιωαννίνων στα Ιωάννινα από τις 30/9 έως τις 3/10 κατέκτησε ο αθλητής του Ο.Α.Γουδιού Ηλίας Γιαννακάκης χάνοντας στα ημιτελικά από τον Ανδρουτσέλη του Ο.Α.Πατρών.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟ 2006
Μετά το 2ο & 3ο Πανελλαδικό & το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης η αθλήτρια του Ο.Α.Γουδιού Βασιλική Γιαννακάκη επικράτησε και στο 4ο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης κατηγορία κορίτσια 14 ετών, που διεξήχθη στην Καλαμάτα, νικώντας στον τελικό την Αθλήτρια Μαδένογλου Χριστίνα του Ομίλου Αντισφαίρισης Ηλιούπολης με 2-0 set (6-3/6-0) εξασφαλίζοντας & τυπικά τον τίτλο της Πρωταθλήτριας Ελλάδος αφού, μετά το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα που κατέκτησε, της ανήκε.
Κέρδισε και το τρίτο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα στην κατηγορία κορίτσια 14 που διεξήχθει από τις 26 έως τις 30 Απριλίου στο Ηράκλειο Κρήτης η Αθλήτρια του Ο.Α.Γουδιού Βασιλική Γιαννακάκη και έτσι προηγείται στην Πανελλήνια κατάταξη.
Έχοντας μία εκπληκτική απόδοση η αθλήτρια του Ο.Α.Γουδίου Βασιλική Γιαννακάκη κατέκτησε και το 2o Open Junior ΕΦΟΑ που διεξήχθει στον Ο.Α.Γλυφάδας απο τις 23 έως τις 28 Μαρτίου κερδίζοντας στον τελικό την αθλήτρια του Α.Ο.Βάρης «Ανάργυρους» Ανδριάννα Χριστοπούλου.