Κοπή Πίτας Ο.Α.Γουδή 2019

Το Σάββατο 30 Μαρτίου κόψαμε την πίτα μας στις εγκαταστάσεις του Ομίλου, όπου και βραβεύτηκαν οι καλύτεροι αθλητές μας για το 2018.

Στην εκδήλωση παρευρέθη και ο Τέως Αντιδήμαρχος Ζωγράφου κύριος Σούλης Παπαγιανόπουλος, ο οποίος  βράβευσε της Ομάδες Γυναικών και Ανδρών του Διασυλλογικού του Ομίλου μας, οι οποίες κατάφεραν και φέτος να παραμείνουν στην Α΄Εθνική Κατηγορία.
Η Ντάνου Χριστίνα και Κάμπα Βασιλική απο την Ομάδα Γυναικών και ο Λοϊζάς Δημήτρης και Μπάκνης Γιώργος απο την Ομάδα Ανδρών.

Στις ατομικές επιτυχίες, κορυφαίοι αθλητές για το 2018 είναι η Ντάνου Χριστίνα (Κ16), η Κάμπα Βασιλική (Κ16), Κάμπα Σταυρούλα (Κ12) Οι τρεις κοπέλες βρίσκονταν ανάμεσα στις πρώτες θέσεις σε Ευρωπαϊκά, Πανελλήνια, σε Ε1 & Ε2 Πανελλαδικά, σε Ε3 Ενωσιακά.
Οι αθλητές  Ντάνος Γρηγόρης (Α10), Δόσης Παναγιώτης (Α10), Φιστούρης Στέλιος (Α10), Λάτση Ηλιάνα (Κ14), Κωνσταντάτου Εφη (Κ12), για τις πολλές επιτυχίες τους σε  Ενωσιακά και Open Τουρνουά.

Αναλυτικότερα η Ντάνου Χριστίνα κατέκτησε την 2η θέση στα Διπλά του Σχολικού Πρωταθλήματος Γενικών Λυκείων & ΕΠΑΛ του σχολικού Έτους 2017-2018, την 2η θέση στα Διπλά στο 2ο Ε1 Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Κατηγορίας Κ16, στο Preveza Cup (Grade 4) κατέκτησε την 2η θέση στα Διπλά. Στο Dema Cup (Grade 5) στην Σόφια Βουλγαρίας, την 3η θέση στα Διπλά. Στο Neocom Open (Grade 5) στα Σκόπια, 3η θέση στα Διπλά. Στο Nation Sport Park Open U18 (Grade5) στα Τίρανα Αλβανίας, 3η θέση στα Μονά και 3η θέση στα Διπλά, και ήρθε 2η στα Masters K18.

Η Κάμπα Βασιλική κατέκτησε την 1η θέση στο 2ο Ε3 Ενωσιακό Πρωτάθλημα (Κ16), την 2η θέση στα μονά Κ16 στο 3ο Ε2 Πανελλαδικό Πρωτάθλημα, την 1η θέση στα 2πλά κατηγορίας Κ16 στο 4ο Ε1 Πανελλαδικό Πρωτάθλημα, και την 2η θέση στα Διπλά  στο 2ο Ε1 Πανελλαδικό Πρωτάθλημα.

Η Κάμπα Σταυρούλα κατέκτησε την 1η θέση στο 1ο Ε3 Ενωσιακό κατηγορίας Κ12, την 2η θέση 4ο Ε3 Ενωσιακό κατηγορίας Κ14, την 1η θέση στα 2πλά και 3η θέση στα μονά του 3ου Ε2 Πανελλαδικού Πρωταθλήματος.

Ο Ντάνος Γρηγόρης κατέκτησε την 3η θέση στο Πανελλήνιο κατηγορίας Α12, μια 1η, μια 2η και μια 3η θέση σε Open Τουρνουά κατηγορίας U10.

Ο Δόσης Παναγιώτης κατέκτησε μια 1η, και μία 3η θέση σε Open Τουρνουά κατηγορίας U10.

Ο Φιστούρης Στέλιος κατέκτησε δύο 1ες θέσεις σε Open κατηγορίας κάτω των 10 ετών και μια 2η θέση σε Open στο Πράσινου Επίπεδο.

Η Λάτση Ηλιάνα κατέκτησε δύο 1ες  θέσεις σε Open Τουρνουά κατηγορίας Κ14.

Η Κωνσταντάτου Έφη κατέκτησε μια 1η θέση σε Open Τουρνουά κατηγορίας Κ12.

Μετά την κοπή της πίτας κληρώθηκαν τα δώρα για τους τυχερούς της βασιλόπιτας και ακολούθησε πάρτι για όλα τα παιδιά.